СТОЛиТ
СТОЛиТ
Киев, г. Киев, ул. Коллекторная 3А

О нас

Група компаній Століт™ на ринку виробництва теплоізоляційних матеріалів з 1998 року. Основна діяльність: виробництво та реалізація якісних матеріалів для утеплення будинку на основі пінополістирольних плит (пінопласту). Сьогодні успішно функціонує 6 офіційних представництв у Львові, Києві, Рівному, Івано-Франківську, Полтаві та Харкові. Торгівля: роздрібна, роздрібно-гуртова та гуртова. 

Продукцію нашого виробництва також можна придбати у мережі наших партнерів по Україні у Волинській, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Чернівецькій, Житомирській, Кіровоградській, Черкаській, Чернігівській, Сумській, Донецькій та Дніпропетровській областях. 


ЦІННІСТЬ НАШОЇ РОБОТИ

Питання енергозбереження сьогодні як ніколи стоїть на перших місцях для кожної сім’ї і стратегічно для цілої країни загалом, що виражається у суттєвій економії сімейного бюджету на опаленні своєї оселі і енергетичній стабільності економіки цілої країни. Споживаючи менше енергоресурсів, кожен з нас робить нехай не великий, але в загальному вагомий внесок у збереженні екології та природних ресурсів Землі. 

Товары / Услуги:

Пенопласт, штукатурная сетка, дюбеля, клей для пенопласта, штукатурки.

Город:

Киев, Киевская область

Адрес компании:

г. Киев, ул. Коллекторная 3А

Контактное лицо:

Игорь

Телефон: